jak se BodyBello používá

Vypadá jako mýdlo. Ale není to mýdlo.

Je to tuhý olej a používá se na tělo, nohy i rty. Roztírá se podobně jako pomáda na rty - při doteku s kůží se pomalu rozpouští a díky kakaovému a bambuckému máslu dokonale vyživuje a hydratuje pokožku.

Použití BodyBella

BodyBello vezměte celé do ruky a pomalu s ním potírejte pokožku. BodyBello se bude postupně rozpouštět a dávat ze sebe to nejlepší.

Já BodyBello používám místo tělového mléka na celé tělo a na rty. Po koupání, když už je tělo osušené, se jím pořádně namažu... S BodyBellem se dá i skvěle masírovat.

Kromě mě miluje BodyBello také:

  • suchá a citlivá kůže
  • popraskané rty
  • suchá chodidla
  • každý, komu nevyhovuje konvenční kosmetika

Uchovávání

BodyBello není třeba skladovat v lednici. Vydrží při pokojové teplotě, i v teplé koupelně, nebo na nočním stolku v ložnici. Jedno tam mám i já. Teď, když se prodává v kovové krabičce, může s vámi cestovat do tepla. Třeba jako se mnou v létě do Španělska.

Při vyšších teplotách se BodyBello rozpustí, kakaové máslo taje při teplotě cca 33 stupňů, bambucké potom při teplotě cca 36 stupňů Celsia.

Bez barev, bez konzervantů


BodyBello neobsahuje barviva ani konzervanty. Tak aby bylo vše co nejpřírodnější, šetrné k pokožce.

Jediné, co je navíc a díky čemu je BodyBello tak oblíbené, jsou dokonalé mixy vůní éterických olejů Hanna Maria. Mrkněte na složení BodyBella.

Pokud chcete BodyBello bez vůně, napište mi.

Proč mají BodyBello rádi i chlapi

S BodyBellem se dá masírovat.

Polaskejte tělo svého milovaného a nechte se na oplátku laskat zase od něj. Klouzejte po sobě a tajte spolu s BodyBellem. Nejen vaše kůže se bude radovat. Ověřeno!